Pergole dhe Tenda automatike

PËRVOJENI PAQISJEN E JASHTËM NË KOFORTIN E BRENDSHME.

Modelet tona pergola automatike - tenda

Pergole dhe Tenda automatike

pjergull tendë sistemet janë një zgjidhje e veçantë e krijuar për përdorim në zona të hapura. Këto sisteme përdoren përgjithësisht në vende të tilla si kopshte, tarraca dhe restorante. Por ato janë mjaft fleksibël për t'u përdorur kudo. Mbyllja automatike me pjergull është versioni më i avancuar i këtyre sistemeve. Sisteme automatike per tenda pergole Ofron rehati dhe lehtësi në përdorim për përdoruesit. Ato mund të kontrollohen me shtypjen e një butoni ose nëpërmjet një aplikacioni.

tendë pergole automatike Tipari kryesor i sistemeve të tyre është aftësia e tyre për të bllokuar rrezet e diellit, shiun ose erën. Ata gjithashtu lejojnë përdoruesit e tyre të përjetojnë më shumë nga jashtë. Ndërsa këto sisteme i japin zonës një pamje moderne dhe estetike, ato gjithashtu zgjerojnë zonën e përdorimit.

Na kontaktoni për sistemet automatike të tendës së pjergulës!

Informacion teknik per pergole dhe tenda automatike

Çfarë është tendë pergola?

tendë pjergull Është një strukturë e bërë zakonisht prej druri, alumini ose çeliku, zakonisht e mbuluar dhe hijezon një sipërfaqe të madhe. Përdoret për të mbrojtur nga rrezet e diellit në ambiente të jashtme dhe për të krijuar një zonë relaksi. Sistemet e tendës së pjergullës bëjnë të mundur mbrojtjen nga rrezet e diellit dhe kalimin e më shumë kohë jashtë.

Ofron mundësinë e përdorimit të hapësirave të jashtme, veçanërisht gjatë muajve të verës, madje edhe në kohën e pikut të rrezeve të diellit. tendë pjergull sistemet ofrojnë një hapësirë jetese komode në të gjitha kushtet e motit. Këto sisteme, përveç pamjes estetike, u ofrojnë përdoruesve të tyre edhe një hapësirë jetese funksionale.

Cili është përdorimi i tendës automatike të pjergullës?

tendë pergole automatikeofron shumë më tepër avantazhe në krahasim me sistemet manuale të pjergullave. Këto sisteme u japin përdoruesve kontroll të plotë mbi kushtet e motit si rrezet e diellit, shiu dhe era. Përdoruesit mund të rrisin komoditetin e tyre jashtë me këtë kontroll të ofruar nga sistemet automatike.

tendë pergole automatike sistemet ofrojnë mbrojtje ndaj të gjitha kushteve të motit dhe gjithashtu rrisin efikasitetin energjetik të hapësirës. Redukton humbjen e nxehtësisë në dimër dhe fitimin e nxehtësisë në verë. Këto veçori kursejnë energji për përdoruesit dhe rrisin komoditetin e hapësirave të jetesës.

Sistemet e tendës së pjergullave

Sistemet e mbulesave të pjergullave janë të disponueshme në një larmi modelesh dhe madhësish. Por secili ofron përfitime unike për përdoruesit e tij. Sistemet e tendës së pjergulës Ofron një pamje estetike dhe është funksionale. Këto sisteme ofrojnë një hapësirë jetese komode në të gjitha kushtet e motit.

Sistemet e tendës së pjergulës janë bërë përgjithësisht prej druri, alumini ose materiale çeliku. Secila ofron një përvojë unike për përdoruesit e saj. Sistemet e tendës së pjergulës Zgjeron përdorimin e hapësirës dhe rrit komoditetin e hapësirës së jetesës.

Modelet e tendave me pjergulla

Artminiumdizenjon modele të ndryshme tendash pjergullash për të realizuar ëndrrat e klientëve të saj. Është e mundur të gjesh një model që i përshtatet çdo shije me materiale të ndryshme dhe opsione dizajni. Artminium Modelet e tendës së pjergullave tërheqin vëmendjen me dizajnin e tyre modern dhe materialet cilësore.

Artminium Modelet e tendave me pjergull ofrojnë një hapësirë jetese komode për përdoruesit e tyre. Këto modele mundësojnë shfrytëzim më të madh të hapësirave të jashtme dhe rrisin komoditetin e hapësirës së banimit. Për më tepër, Artminium Modelet e tendës së pjergullës ofrojnë mbrojtje ndaj të gjitha llojeve të kushteve të motit.

Sisteme pergole automatike per tenda Çmimet

Sisteme automatike per tenda pergole Çmimet ndryshojnë në varësi të veçorive të modelit, dimensioneve dhe cilësisë së materialit. Artminiumofron opsione të ndryshme çmimesh për klientët e saj. Modele të ndryshme automatike të tendës së pjergullës janë në dispozicion për t'iu përshtatur buxheteve të ndryshme.

Artminium Mund të merrni më shumë informacion në lidhje me sistemet automatike të tendës së pjergullës dhe të merrni një ofertë speciale duke na kontaktuar. Artminiumsynon t'u ofrojë klientëve të saj produktet më cilësore me çmimet më të volitshme. Sisteme automatike per tenda pergole Për të marrë më shumë informacion rreth çmimeve Artminium Na kontaktoni.

 • Kafene
 • Restorant
 • Hotel
 • Kopsht dimëror
 • vendbanimi në dysheme kopshti
 • Pishine
 • Tarracë
 • termoizolimi
 • izolimin e zërit
 • mbrojtje nga dielli
 • mbrojtje nga era
 • peizazh i pandërprerë
 • përdorim automatik
 • Ventilimi
 • Liri dhe rehati
 • Për tensionuesin përdoret një sistem brezi i kohës gjerman i prodhuar posaçërisht.
 • Rezistent ndaj erërave të forta dhe kushteve të këqija të motit
  %100 sızdırmalık sağlayan fitil sistemi.
 • Opsionet e dëshiruara të ngjyrave me bojë elektrostatike pluhur
  Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm me telekomandë,
 • Elemente ndërtimi estetike, komode dhe moderne
  Të gjitha vidhat e lidhjes, bulonat dhe kunjat e përdorura në sistem janë inox inox.
 • Produkte dhe sherbime te garantuara.

Veçoritë automatike të pjergullës dhe tendës

Sistemet e aplikuara të tavanit të çatisë

 • Sistemi fiks i tavanit prej xhami
 • Sistemi fiks i tavanit polikarbonat
 • Sistemi fiks i tavanit me panel sanduiç alumini
 • Sistemi i tavanit të panelit sanduiç alumini të anulueshëm të lëvizshëm
 • Sistem tavani polikarbonat i lëvizshëm i tërheqshëm
 • Sistem i lëvizshëm i tavanit me hapje/mbyllje prej xhami
 • Sistem fiks pergole
 • Sistem pergole te levizshme
 • Sistem panelesh alumini të anulueshëm për çati rrotulluese
 • Sistem panelesh alumini të tërheqshëm bioklimatik
 • Sistemi i perdes me zinxhir

Sistemet e integruara të përdorura së bashku

 • Sistemi rrëshqitës (rrëshqitës me xham të dyfishtë, rrëshqitës pa xham të dyfishtë)
 • Sistemi vertikal automatik i xhamit gijotinë
 • Sistemi Hebeschiebe
 • Sistem ballkoni xhami i palosshëm
 • Perde zinxhir vertikale – horizontale (për tavan)
 • Derë-dritare alumini (e izoluar termike, jo termoizoluese)
 • Derë automatike
 • Grila automatike
 • Xhelozia

Galeria e Fotografive me pjergull dhe tendë automatike

.

Sistemet Arkitekturore Artminium

Ne i shtuam Lëvizjen Arkitekturës!

Komunikimi

Na kontaktoni!

Mund të kontaktoni qendrën tonë të thirrjeve përmes WhatsApp nga ora 07:00 - 23:00 çdo ditë. Nëse keni ndonjë pyetje jashtë orarit të punës, plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne do t'ju telefonojmë.

Adresë: Atatürk, Marmara Küçük Sanayi Sitesi, 34307 Küçükçekmece İkitelli OSB/Küçükçekmece/İstanbul

Na kontaktoni!

Forma e Kontaktit

sqShqip