XHAM AUTOMATIK & FIKS DHE ALUMINI
ZGJIDHJE PROFESIONALE NË SISTEM

Ne jemi një ekip profesionist me një ekip me përvojë në Tavan automatik xhami, Tavan fiks xhami, bioklimatik, ballkon xhami automatik me gijotinë, sisteme xhami rrëshqitëse dhe sisteme të tjera, gjithmonë duke synuar dhe ofruar më të mirën në fushat e teknologjisë inovative, prodhimit dhe aplikimit.

.

Sistemet tona arkitekturore

Sistemet arkitekturore të lëvizshme Artminium

Sapo të arrini tek ne, procesi kryhet në kuadër të matjeve që kemi bërë, cilësisë, dizajnit elegant dhe planit të biznesit për të gjetur zgjidhje që do të plotësojnë nevojat tuaja.

.

Produktet tona

Sisteme tavanesh automatike dhe fikse

.

Produktet tona

Sisteme xhami alumini

.

Sistemet arkitekturore të lëvizshme Artminium

Zgjidhje me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja

Artminium Hareketli Mimari Sistemler ihtiyacınız olan tüm Otomatik & Sabit Cam Tavanlar ve Alüminyum Cam Sistemler alanında sizlere profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Firmamız %100 Müşteri Memnuniyeti politikasıyla ve 100'den fazla referansıyla sizlere değer katmaya devam ediyor.

.

Ne e duam punën tonë.

Si Artminium Architectural Systems, sistemet më të mëdha arkitekturore të qelqit dhe aluminit në Stamboll, ne ju ofrojmë shërbime në fushat e sistemeve automatike dhe fikse të tavanit dhe sistemeve të xhamit prej alumini.

Marrja e matjeve

Ekipi ynë profesional mund t'ju vizitojë për të gjitha kërkesat tuaja, ose ne mund të punojmë në projektet tuaja sipas dimensioneve që ju ofroni.

Prodhimi

Ajo merr jetë me prekjen e ekipit tonë të ekspertëve dhe ekspertëve të dizajnit të produkteve të teknologjisë më të fundit.

APLIKACION

Aplikimi i produkteve të prodhuara posaçërisht për ju kryhet nga ekipet tona të ekspertëve.

Planifikimi

Ekipet tona të projektimit dhe zbatimit kanë ide të shkëlqyera pas të gjitha projekteve që ne realizojmë për ju.

Logjistika

Pas të gjitha fazave të prodhimit, ne sigurojmë transferimin e produkteve në të gjitha pjesët e botës me automjetet tona speciale.

Shërbimi teknik

Ne qëndrojmë pas të gjitha produkteve tona dhe qëndrojmë pranë jush. Pas cilësisë sonë të padiskutueshme qëndron parimi ynë i kënaqësisë 100% të klientit.

.

Referencat tona

Ne jemi zgjedhja numër një e markave globale!

39391f85 e4fa 4b6c 8390 2ec2a1df06251
8185800c f6a5 4f94 b4cf 64ce92aced5c2
e942ab85 0876 4749 84b4 318a913e475a3
9b10e245 1841 45b8 9b04 b87ff38c3ccc4
4e481cca c556 4051 b1f1 b571e6fb59475
516e4460 c294 40ea 9024 3a0d61ec556c6
3e430c75 7fac 4afe 8ebe b7a46e1f051c7
affb102e 56a2 4ce1 bc9f d7e31c0bc9b98
cd4a1e98 7cb2 4752 ac7c 05cab83bd4709
da152d30 8d9f 4053 b8ad 3b78889f645310
240f8ede 6206 490b b384 a3678164527f11
c691121d fc98 4969 a1ab 186f5d859b7012

.

Sistemet arkitekturore të lëvizshme Artminium

Komentet e Klientëve tanë të Vlefshëm

dëshmi 2 4
4.5/5
Semiha Ilgın

Kopsht dimëror

Ne kishim ndërtuar një kopsht dimëror me xham të dyfishtë dhe ata e dorëzuan saktësisht siç thanë, në kohë dhe plotësisht, faleminderit.

dëshmi 03 img falas 4
4/5
Ëndërr Akcay

Mbyllja e tarracës

Ne vërtet kërkuam shumë modele për tarracën tonë, më në fund vendosëm ta ndërtonim, ata e projektuan menjëherë dhe e përfunduan shpejt. Tarraca jonë është bërë vendi që përdorim më shumë në shtëpinë tonë. Shume faleminderit.

dëshmi 13 img falas 4
4.5/5
Can Kırışoğlu

Mbulim Patio

Kemi aplikuar për të mbyllur kafenenë tonë në seksionin e Kopshtit. Ata na dhanë sugjerimet e tyre dhe prodhuan zgjidhje sipas problemeve që kemi përjetuar me licencën. Më vjen mirë që kemi punuar me ju, faleminderit.

.

Sistemet Arkitekturore Artminium

Ne i shtuam Lëvizjen Arkitekturës!

Komunikimi

Na kontaktoni!

Mund të kontaktoni qendrën tonë të thirrjeve përmes WhatsApp nga ora 07:00 - 23:00 çdo ditë. Nëse keni ndonjë pyetje jashtë orarit të punës, plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne do t'ju telefonojmë.

Telefoni: (0212) 472 12 88

Na kontaktoni!

Forma e Kontaktit

sqShqip