Çati automatike prej xhami

PËRVOJENI PAQISJEN E JASHTËM NË KOFORTIN E BRENDSHME.

Modelet tona të sistemit automatik të tavanit prej xhami

Çati automatike prej xhami

Me Sistemin Automatik të Tavanit prej Xhami Artminium, i cili mund të aplikohet në çdo hapësirë, ofron përdorim ideal për verandat, tarracat dhe vende të ngjashme tuaja duke përfituar hapësirën dhe dritën e ditës. Falë paneleve të xhamit që mund të hapen në çdo pozicion, ai ofron mundësinë për të përfituar nga drita e ditës dhe ajrosja me shpejtësinë e dëshiruar. Falë lëvizjes teleskopike brenda-jashtë të paneleve, ajo nuk e humbet veçorinë e saj të hijes dhe ajrosjes kur ajroset nga çatia.

Falë profileve të dizajnuara posaçërisht, edhe kur sistemi është i ndezur, moti me erë nuk ndikon tek ju ndërsa siguron ajrim të lartë. Është ngjyrosur me bojë furre elektrostatike; Aplikimi mund të bëhet në çdo ngjyrë të dëshiruar. Është afatgjatë falë bojës elektrostatike të furrës. Sistemet tona automatike të çatisë së tavanit prej xhami Artminium janë zgjidhja më e mirë për vende të tilla si restorantet dhe kafenetë ku zbatohet ndalimi i duhanit. Përshkueshmëria nga nxehtësia mbahet në një nivel minimal me kombinimin e xhamave të dyfishtë të aplikuar në dimër dhe verë.

Çati automatike prej xhami
Informacion teknik

 • Kafene
 • Restorant
 • Hotel
 • Kopsht dimëror
 • vendbanimi në dysheme kopshti
 • Pishine
 • Tarracë
 • termoizolimi
 • izolimin e zërit
 • mbrojtje nga dielli
 • mbrojtje nga era
 • peizazh i pandërprerë
 • përdorim automatik
 • Ventilimi
 • Liri dhe rehati
 • Për tensionuesin përdoret një sistem brezi i kohës gjerman i prodhuar posaçërisht.
 • Rezistent ndaj erërave të forta dhe kushteve të këqija të motit
  %100 sızdırmalık sağlayan fitil sistemi.
 • Opsionet e dëshiruara të ngjyrave me bojë elektrostatike pluhur
  Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm me telekomandë,
 • Elemente ndërtimi estetike, komode dhe moderne
  Të gjitha vidhat e lidhjes, bulonat dhe kunjat e përdorura në sistem janë inox inox.
 • Produkte dhe sherbime te garantuara.

Karakteristikat e sistemeve automatike të tavanit prej xhami

Sistemet e aplikuara të tavanit të çatisë

 • Sistemi fiks i tavanit prej xhami
 • Sistemi fiks i tavanit polikarbonat
 • Sistemi fiks i tavanit me panel sanduiç alumini
 • Sistemi i tavanit të panelit sanduiç alumini të anulueshëm të lëvizshëm
 • Sistem tavani polikarbonat i lëvizshëm i tërheqshëm
 • Sistem i lëvizshëm i tavanit me hapje/mbyllje prej xhami
 • Sistem fiks pergole
 • Sistem pergole te levizshme
 • Sistem panelesh alumini të anulueshëm për çati rrotulluese
 • Sistem panelesh alumini të tërheqshëm bioklimatik
 • Sistemi i perdes me zinxhir

Sistemet e integruara të përdorura së bashku

 • Sistemi rrëshqitës (rrëshqitës me xham të dyfishtë, rrëshqitës pa xham të dyfishtë)
 • Sistemi vertikal automatik i xhamit gijotinë
 • Sistemi Hebeschiebe
 • Sistem ballkoni xhami i palosshëm
 • Perde zinxhir vertikale – horizontale (për tavan)
 • Derë-dritare alumini (e izoluar termike, jo termoizoluese)
 • Derë automatike
 • Grila automatike
 • Xhelozia

Galeria automatike e fotografive me çati xhami

.

Sistemet Arkitekturore Artminium

Ne i shtuam Lëvizjen Arkitekturës!

Komunikimi

Na kontaktoni!

Mund të kontaktoni qendrën tonë të thirrjeve përmes WhatsApp nga ora 07:00 - 23:00 çdo ditë. Nëse keni ndonjë pyetje jashtë orarit të punës, plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne do t'ju telefonojmë.

Adresë: Atatürk, Marmara Küçük Sanayi Sitesi, 34307 Küçükçekmece İkitelli OSB/Küçükçekmece/İstanbul

Na kontaktoni!

Forma e Kontaktit

sqShqip