Модели за затваряне на градината

Günümüzde çokça uygulanan ve oldukça estetik bahçe kapatma modelleri bulunmaktadır. İstek ve ihtiyacınıza uygun olarak seçeceğiniz bahçe kapatma modelleri hem yeni birer alan hem de lüks yapılar haline gelen mekanlar olmaktadır.

Özellikle de çeşitli işletmeler bahçe kapatma modelleri tercih ederek müşterilerine farklı, hoş ve dikkat çekici konseptler sunmakta, bu durumda bahçe kapatma modelleri maddi kazanç ve dikkat çekiciliğini arttırıcı özelliği bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra müstakil evlere uygulanan kapatma modellerinde ise yeni hobi alanları, seracılık ve kış bahçesi gibi çok yönlü ve farklı alanlar yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Bahçe kapatma modelleri ister müstakil evlere ister çeşitli işletmeler için uygulansın, ısınma masrafları ve uygulandığı taşınmaz üzerinde ciddi maddi getiri kazançları olmaktadır. Bahçe kapatma modelleri:

  • Cam kapatma modelleri: oluşturacağınız bahçe içerisine cam kapatma modeli tercih ederek oldukça aydınlık ve doğayla iç içe bir alan oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu yeni alan bitki, evcil hayvanlarınız, sizler için oldukça kullanışlı ve ferah alanlar olacaktır.
  • Ahşap kapatma modelleri: bahçe alanınızda ahşap ve doğanın muhteşem uyumunu görmek isteyenlerdensiniz ahşap kapatma modelleri tam size göre olabilir. Bahçe içerisinde oldukça modern ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan bu yapılar, oluşturacağınız yeni alanlar için de oldukça kullanışlı olabilir.
  • Alüminyum kapatma modelleri: alüminyum kapatma modelleri, sağlamlık ve dayanıklılıklarıyla ön planda olan kapatma modelleri arasında yer almaktadır. Çürüme, güneş ışınları, kar ve dolu yağışı gibi olumsuz iklim koşullarına karşı oldukça dirençli ve uzun ömürlü malzemedir.
  • Motorlu pergolalar: oldukça kullanışlı ve kullanımı da bir o kadar basit olan motorlu pergolalar, bulunduğu alan üzerinde pek çok ihtiyaca yönelik oldukça etkin birer elektronik sistem olması nedeniyle, diğer kapatma yöntemlerine nazaran kolay kullanım ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen yapılardır. İster yarım açıklık isterseniz de tüm açıklık ile kullanabilir, bazen de ızgaraları aşağı veya yukarı yönde hareket ettirebilirsiniz.
ПРОЧЕТИ:   Модели за покриване на балкони

често задавани въпроси

С какво да покрием терасата?

Teraslarını yeni ve etkin alanlar haline getirmek isteyen pek çok kişinin sıklıkla sorduğu sorular arasında teras neyle kapatılır? sorusu yer almaktadır. Bu sorunun kişinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda pek çok cevabı bulunabilir.

Hemen hemen pek çok tarzda istek ve ihtiyaca yönelik модели за затваряне на тераса bulunmaktadır. Çeşitle yapı ve modeldeki pergolalar, veranda ve cam yapılar burada oldukça işinize yarayacak lüks yapılar arasında yer almaktadır.

 Teres kapatma modeli öncesinde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar ise; uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerden yapılmış modelleri tercih etmeniz yönünde olacaktır.

Müstakil Evde Balkon Kapatmak Yasal Mı?

Müstakil evde balkon kapatmak yasal mı? Sorusunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Yaygın bilinen haliyle, bina ya da site içerisinde yer alan evinizin balkon ya da terasında kapatma yaptırmak isteminiz halinde önceden izin ve ruhsat almanız gerekmektedir.

IMG 20220721 WA0006
IMG 20220721 WA0006
IMG 20220721 WA0006

Колко струва покритието на терасата?

Günümüzde teras kapatma fiyatları ortalama olarak m2 başına 4.500 – 6.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Unutulmamalıdır ki ortalama olarak verilen bu fiyat pek çok faktöre bağlı olarak artış ya da azalış gösterebilmektedir.

Дял:

Още публикации

Брезент за балкон Цени

Брезент за балкон Цени

Цените на брезента за балкони варират в зависимост от много фактори. Въпреки това, Артминиум винаги предоставя услуги на най-достъпните цени за своите клиенти, като гарантира, че имат перфектна балконска брезентова система, без да уморяват джобовете си. На първо място, размерът на балкона влияе върху цената на брезента. Цените може да се повишат, тъй като ще са необходими повече материали за по-големи балкони. Брезентите обикновено се изработват от PVC, полиестер, акрил или алуминий.

Брезентово покритие за балкон цени

Брезентово покритие за балкон цени

Балконите са важна част от нашите домове, но метеорологичните условия могат да повлияят негативно на удоволствието от балкона, особено в студените зимни месеци и дъждовните дни. За такива ситуации брезентовите покривни системи за балкони са много полезни. Докато балконското покритие от брезент предпазва вашия балкон от външни фактори, то също така създава допълнително жилищно пространство. Това е система, която предпазва вашия балкон от атмосферните условия и осигурява допълнително жилищно пространство.

Платно за зимна градина

Платно за зимна градина

Брезентът за зимна градина е специален строителен материал, използван за осигуряване на защита срещу студено време. Той се използва широко, особено в зимните градини за регулиране на температурата, блокиране на вятъра и валежите, защита на растенията или подпомагане на дейности на открито. Когато настъпи зимата, много хора се отказват да използват своите градини или външни пространства. Студ, вятър и дъжд, ясно

Украса за зимна градина

Украса за зимна градина

Декорацията на зимната градина е чудесен начин да превърнете дома си в топло и приветливо място, където можете да се наслаждавате на красотата на природата дори през студените зимни месеци. Зимната градина, която можете да използвате както на закрито, така и на открито, може да бъде пространство, пълно с топли цветове, релаксиращи детайли и природни елементи. Някои важни елементи и идеи, които трябва да имате предвид, когато декорирате зимна градина

Изпратете ни съобщение

bg_BGБългарски