Glasbalkonstelsels

Glasbalkonstelsels

Cam balkon sistemleri yaşam alanlarını daha modern bir görünüme kavuşturmak ve konforlu alanlar yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Uygulandıkları alanların çehresini değiştirerek estetik bir görünüm kazandıran cam balkon modelleri, uygun fiyatları ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle de tercih edilmektedir. Uygulanacak balkon veya terasın ebatlarla ve binaların mimari yapılarına göre farklı malzeme ve modellerden oluşan ürünler. Özel tasarımlar halinde planlanarak üretilmektedir.

Sahip oldukları özellikler sayesinde 4 mevsim kullanıma uygun olan bu tür sistemler, kullanıcı tercihlerine göre ekstra özelliklerle de donatılabilmektedir. Yaz mevsiminin kavurucu sıcağından, kış mevsiminin soğuk ve yağışlı hava koşullarından tam koruma sağlayan cam balkon sistemleri, tam sızdırmazlık özelliği ile ısı yalıtımı oluşturarak önemli oranda yakıt tasarrufu da sağlar.

Cam Balkon Modelleri

Balkon veya teras kapatma uygulamalarında öne çıkan seçenekler katlanabilir cam balkon ve sürgülü cam balkon şeklindedir. Her birinin kendine has özelliği olmasını yanı sıra kullanıcıya sunduğu avantajlar da farklıdır. Ancak tüm cam balkon modelleri ekonomik ve uzun ömürlü olmaları bakımından ortak özelliğe sahip bulunmaktadır. Estetik, fonksiyonel ve kullanışlı olmaları sebebiyle tercih edilen cam balkon sistemleri, kullanıldıkları mekânların gayrimenkul değerlerini de artırarak mülkleri potansiyel çekim alanına dönüştürür.

 • Ev,
 • Ofis
 • Apartman daireleri
 • Villa
 • Restoran bahçeleri
 • Cafeler
 • Okul
 • Hastane gibi yaşam ve ortak kullanım alanlarında farklı modellerle uygulanabilmektedir.

Cam balkon modeline karar verirken, ihtiyaç ve beklentiler önemlidir. Bu sebeple bu tür sistemler konusunda uzmanlığıyla bilinen firmalardan tavsiye almak oldukça yararlı olacaktır.

Opvouglasbalkonstelsels

Katlanır cam balkon sistemleri çerçeveli cam panellerden oluşan bir modeldir. Tek tak katlanarak açılabilme özelliği ile balkonların tamamen açılarak temiz ve bol oksijenli bir ortamda konforlu zaman geçirebilmeyi olanaklı kılar. Tüm cam balkon sistemlerinin ortak özelliği, kullanıcıya panoramik çevre görüntüsü sunmasıdır. Bu özelliği, doğa manzarasına sahip mekânlar için önemli bir tercih sebebidir. Gün ışığından azami oranda yararlanılmasını sağlayan katlanır cam balkonlar, dışardan gelebilecek olan su sızıntısı veya toz gibi maddelere karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. Tasarımında kullanılan kaliteli cam fitilleri sayesinde tam sızdırmazlık özelliğine sahiptir.

 • Energiebesparende
 • Kolayca açılıp kapanabilir olması
 • Balkon veya terasların doğal gün ışığı alabilmesi
 • Uzun ömürlü ve ekonomik olması, katlanır cam balkon sistemlerinin sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır.
LEES:   Motorhuisdeurmodelle

Bu tür sistemlerin bir diğer özelliği de, fazla bakım gerektirmeden kolay temizlenebilir oluşudur. Ayrıca sera etkisi yaratarak balkon bitkilerinin daha sağlıklı bir şekilde gelişmesine katkı sağlar.

Glasbalkonstelsels
Glasbalkonstelsels

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Sürgülü cam balkon sistemleri, sürme cam sistemleri olarak da adlandırılan ve pratik kullanım özelliğine sahip bir uygulamadır.  Cam panellerin sabit bir ray üzerinden kaydırılmasıyla açılıp kapanır. Sürgülü cam balkon sistemleri, katlanır cam sistemlerine oranla tasarım farklılığı gösterir. Balkonun sadece belli bir bölümünün açılabildiği sürgülü cam balkon modeli bu özelliğiyle küçük çocuklar ve ev hayvanlarına koruma sağlar. Diğer balkon sluiting stelsels gibi ısı yalıtımında önemli katkılar sağlayan bu tür sistemlerde modern ve estetik görünüm avantajları mevcuttur.

Artmium Cam balkon fiyatları belirlenirken, uygulama yapılacak alanın büyüklüğü, kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik gibi unsurlar belirleyicidir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir cam balkona sahip olabilmek için sektörde kalitesi ile öne çıkan firmalar arasından seçim yapmak önemlidir. En iyi cam balkon markaları ve kaliteli işçilik garantisi sunan Artminium uygun fiyat ve kolay ödeme avantajlarıyla hizmet vermektedir.

Deel:

Meer plasings

Balkon Seil Pryse

Balkon Seil Pryse

Balkonseilpryse wissel na gelang van baie faktore. Artminium verskaf egter altyd dienste teen die mees bekostigbare pryse vir sy kliënte, om te verseker dat hulle 'n perfekte balkon-seilstelsel het sonder om hul sakke moeg te maak. Eerstens beïnvloed die grootte van die balkon die koste van die seil. Pryse kan styg aangesien meer materiaal vir groter balkonne benodig sal word. Seile word gewoonlik van PVC, poliëster, akriel of aluminium gemaak.

Canvas Balkon Dek Pryse

Canvas Balkon Dek Pryse

Balkonne is ’n belangrike deel van ons huise, maar weerstoestande kan die genot van die balkon negatief beïnvloed, veral in koue wintermaande en reënerige dae. Vir sulke situasies is seilbalkonbedekkingstelsels baie nuttig. Terwyl seilbalkonbedekking jou balkon teen eksterne faktore beskerm, skep dit ook ekstra leefruimte. Dit is 'n stelsel wat jou balkon teen weerstoestande beskerm en 'n ekstra leefruimte bied.

Wintertuindoek

Wintertuindoek

Wintertuinseil is 'n spesiale boumateriaal wat gebruik word om beskerming teen koue weerstoestande te bied. Dit word wyd gebruik veral in wintertuine om temperatuur te reguleer, wind en neerslag te blokkeer, plante te beskerm of buitelugaktiwiteite te ondersteun. Wanneer die winter aanbreek, gee baie mense op om hul tuine of buitelugruimtes te gebruik. Koud, wind en reën, helder

Wintertuinversiering

Wintertuinversiering

Wintertuinversiering is 'n goeie manier om jou huis 'n warm en uitnodigende plek te maak waar jy selfs in die koue wintermaande die skoonheid van die natuur kan geniet. Die wintertuin, wat jy binne en buite kan gebruik, kan 'n spasie vol warm kleure, ontspannende besonderhede en natuurlike elemente wees. 'n Paar belangrike elemente en idees wat jy moet oorweeg wanneer jy 'n wintertuin versier

Stuur vir ons 'n boodskap

afAfrikaans